1 PLN زلوتی لهستانی به AUD دلار استرالیا


اخرین بروزرسانی : Tue, 26 May 2020 10:34:03 +0000

1
زلوتی لهستانی
یا 1 PLN به AUD: =
0.369680 AU$
دلار استرالیا
قیمت ارز : 0.36968


اخرین بروزرسانی : Tue, 26 May 2020 10:34:03 +0000

زلوتی لهستانی vs دلار استرالیا. 10 روز گذشته
Date زلوتی لهستانی دلار استرالیا
Monday, 05/25/2020 1 PLN = 0.36924 AUD
Sunday, 05/24/2020 1 PLN = 0.36948 AUD
Saturday, 05/23/2020 1 PLN = 0.36948 AUD
Friday, 05/22/2020 1 PLN = 0.37033 AUD
Thursday, 05/21/2020 1 PLN = 0.36849 AUD
Wednesday, 05/20/2020 1 PLN = 0.36752 AUD
Tuesday, 05/19/2020 1 PLN = 0.36655 AUD
Monday, 05/18/2020 1 PLN = 0.36774 AUD
Sunday, 05/17/2020 1 PLN = 0.36919 AUD
Saturday, 05/16/2020 1 PLN = 0.36919 AUD
زمان واقعی نمودار PLN/AUD or (زلوتی لهستانی / دلار استرالیا)
زلوتی لهستانی به دلار استرالیا و دلار استرالیا به زلوتی لهستانی
PLN AUD PLN AUD
5 PLN = 1.8484 AUD 13.5252 PLN = 5 AUD
10 PLN = 3.6968 AUD 27.0504 PLN = 10 AUD
20 PLN = 7.3936 AUD 54.1008 PLN = 20 AUD
50 PLN = 18.4840 AUD 135.2521 PLN = 50 AUD
100 PLN = 36.9680 AUD 270.5042 PLN = 100 AUD
300 PLN = 110.9040 AUD 811.5127 PLN = 300 AUD
500 PLN = 184.8400 AUD 1352.5211 PLN = 500 AUD
1000 PLN = 369.6800 AUD 2705.0422 PLN = 1000 AUD
مبدل ارز
PLN